| SunshineLove14 a întrebat:

Ce crema de hidratare ati folosit si recomandati pentru tenul gras si acneic?

1 răspuns:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Păi dacă ai acnee, ar trebui să folosești în primul rând ceva pentru acnee, eu îți recomand zineryt, l-am folosit și eu și chiar a dat rezultate. Dat fiind faptul că ai tenul gras, nu ai nevoie de prea multă hidratare pentru a produce mai mult sebum deoarece pielea ta produce prea mult, așa că va trebui să cauți o cremă pentru tenul gras. Ea îți va oferi și hidratare, dar și matifiere. încearc-o pe cea de la Farmec, nu costă decât până în maximum 15 lei și chiar dă rezultate. pupici