| AnaMaria_3489 a întrebat:

Ce exercitii imi puteti recomanda pentru un abdomen plat? happy Funda! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

Daca esti genul care are burtica e cam greu sa ajungi de la asta la un abdomen plat fara masaj. Pentru masaj poti folosi un Relax and Tone (s au ieftinit acum).
Exercitii si exercitii: cat stai in pat cu laptopul in brate sau chiar si cand stai la masa, incearca sa ti incordezi muschii abdominali si sa i tii incordati pana simti ca te "arde" si apoi relaxezi si tot asa. Poti incerca mai multe moduri: incordezi si relaxezi foarte repede sau tii anumite secunde.
8 minute de abdomene este un program excelent! este pe youtube si ai un antrenor ce te indruma! Nu uita ca inainte antrenament sa faci incalzirea muschilor. Spor la exercitii!
http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc

| sweetgirl21 a răspuns:

Abdomene, sunt cele mai bune. sunt si aparate de abdomene destul de ieftine

| kryss456 a răspuns:

Incearca sa faci abdomenehappy