| francesscaa a întrebat:

Ce faceti? Am mare nevoie de ajutorul vostru.Cineva ma tot suna cu numar privat si vorbeste vulgar...si as vrea sa stiu daca as putea suna la ceva numar la Orange(cartela pe care o am eu este in aceasta retea)si sa aflu numarul de pe care sunt sunata? Daca stiti ceva numar pentru acest lucru va rog frumos sa imi spuneti.Dau funda + Vot! Multumesc mult! L-*

Răspuns Câştigător
| adrianaada a răspuns:

Poti sa bagi pur si simplu numarul privat la ignore pe telefon eu asa am facut si nu mai merge sa ma sune nimeni pe privatdevil

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Informatiile cu privire la utilizatorii nostri sunt confidentiale. Ne pare rau, dar nu iti putem oferi informatia solicitata.
O zi buna,
Orange Helpers

| DyNo a răspuns:

Eu zic sa-l ignori. Stii vorba: cel mai destept cedeaza. Daca il ignori, nu o sa continue, inchidei telefonul de cateva ori si ai scapat.

| LetMeHelp a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=7440

~ai aici toate detaliile+tutorial