| Unique a întrebat:

ce faceti? Cum va simtiti astazi? Sunteti bine? Ce plan aveti pentru ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Planul meu de azi... teme, scoala, teme, TPU, somnrolling on the flooram 6 ore (mai bine decat ieri)si nu ma simt prea bine, n-am putut închide un ochi toata noaptea pentru ca aveam geamul deschis si cred ca o pisica a fost jupuita de vreun caine chiar sub fereastra measadurla într-un hal...toata noaptea m-am întrebat daca mai traieste (era o întrebare retorica)avand fereastra în spatele blocului, care are drept priveliste o parcare pe unde se plimba tot felul de gasti, mi-am zis ca pisica se descurcalaughingAcum revenind,"onutzu"e cea mai norocoasa persoana pe care o stiu (mai multe ore face pe drum decat ore la scoala)rolling on the floorconcluzie:scoala ei este situata într-un univers paralel (asa se explica drumul lung)sau directorul scolii e tatal eilaughingprogramul tau "Unique"care e? happy

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Scoala cateva ore, dar sigur se mai intampla ceva.Acum,cu programul asta de iarna nici nu apuc bine sa ajung la scoala ca trebuie sa plec. Daca ai stii cat de suparata suntoh go on

| Libelle a răspuns:

Am o zi proasta...sad

| Tourniquet a răspuns:

Nu fac prea bine. Am venit de la spital si mi-e putin rau. Trebuie sa merg la scoala! Of!

| RoxAnana a răspuns:

Buna bine ma preg de sc.am scoala in acteva ore (6 ore mai exact) de la doua cred ca chiulescbig grin asa apoi ajung acasa intru pe facebook si TPU sa vad ce se mai intampla bag ceva de mancare si apoi la somnbig grin

| clauss a răspuns:

Am o migrena ingrozitoare

| LucianaaaX a răspuns:

Aiurea...scoala dupa amiaza adica plictiseala 6 ore de unde rezulata ca vin acasa cu un somn si un mare chef sa nu-mi fac temele asa ca le las pentru maine dimineata.Deci s-a dus toata ziua oh go on

| zgubydubydu a răspuns:

Buna happy raspund la intrebarea ta. tu ce faci?happy sunt bine mersi(putin obosita) hmm.pentru ziua de azi? o sa ma uit la next diva mai tarziu si cred ca ma culclaughing