| Ana20 a întrebat:

Ce faceti? vrea sa-mi cumpar ochelari, e mai sexy.Stiti un site de unde sa comand direct rame cu lentile 0 dioptrii? fara sa mai fac drumuri la magazine optica

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Iti iei ochelari aiurea?
ia-ti ochelari de soare si nu iti risca sanatatea. straight face

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ori te duci la magazinul de optica si probezi impreuna cu o prietena pana gasesti ceva care sa-ti convina, ori te duci la posta sa ridici coletul cu...cine stie ce in el! In oricare situatie trebuie sa te deplasezi.Mai bine la magazin, ca sa stii ce cumperi si cum iti vine! Sfatul meu!