| Artemisia a întrebat:

ce fel de clipuri/sau ce ar trebui sa contina, niste clipuri care sa le postez pe youtube si sa am multe vizualizari?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fi pe faza cand apare o melodie noua si e super, adica sa stii ca o vor cauta multi si nu e neaparat sa ai videoclipul, doar sa ai melodia descarcata si faci pe urma un video cu imagini si ai putea scrie si versurile acolo.

3 răspunsuri:
| Alina21n a răspuns:

Daca vrei sa fie cu tine fa ceva amuzant prosteste-te!(pe engleza daca sa poate) se vor uita mai multiwinking. Daca nu vrei sa aparipune un videoclip muzical sau ceva! Funda?

| Alina21n a răspuns:

Daca vrei sa fie cu tine fa ceva amuzant prosteste-te!(pe engleza daca sa poate) se vor uita mai multiwinking. Daca nu vrei sa aparipune un videoclip muzical sau ceva! Funda?big grin plzzz

| Achie a răspuns:

Poti sa pui niste tutoriale folositoare sau o melodie noua care a aparut(astas daca vrei vizualizari)big grin