| Andreea1198 a întrebat:

Ce i-as putea cumpara unei colege de ziua ei(este o fire rebela dar blanda, ii place muzica, florile, nu e nici emo dar nici foarte departe de a fi). Va rog, am nevoie de cateva idei!

Răspuns Câştigător
| Roar a răspuns:

Cumparai o floare de ghiveci. ghiveciul il poti decora doar tu, daca e simplu, picteaza-l, deseneaza niste note muzicale pe el. Fa un album foto cu voi doua. Cumpara-i un cd cu muzica care ii place. un tricou cu note muzicale (daca tot ii place muzica)