| Marushka123 a întrebat:

Buna!
Ce intentii are un baiat care vorbeste cu o fata de 3 luni in fiecare zi? S-au vazut de cateva ori,dar el nu face nici o miscare. Prima intalnire a fost doar intre ei doi, iar urmatoarele intalniri au avut loc cu prietenii lui. Si nu a mai chemat niciodata fata sa se vada doar ei doi, fara alti prieteni. E adevarat ca nici fata nu a dat semn ca vrea vreo relatie, vazand ca o cheama mereu cu prietenii lui.
Pe langa acestea,el ii da mesaje mereu fetei,cand ajunge acasa,cand pleaca, etc.
Ce inseamna? Merita incercat in continuare, poate are de gand sa faca vreun pas?

2 răspunsuri:
| Conii25 a răspuns:

Eu zic sa incerci! Vorba aia: "de la prietenie la iubire e un singur pas"

| AnOnImA4109 a răspuns:

Merită încercat. Vorba aia,, încercarea moarte n-are". Poate e mai timid de fel iar atunci când e cu prietenii mai prinde curaj.