| Yasmin875 a întrebat:

Ce parere aveti de oamenii care injura?

Răspuns Câştigător
| ๖ClaSSic a răspuns:

Uneori e o metoda de descarcare a nervilor.Dar sa-ti faci un obicei din asta, si sa integrezi astfel de expresii in vocabularul de zi cu zi, este o greseala, si un semn de ignoranta. Stii cum e cu injuratul. Ca si cu cafeaua.
Stim cu totii ca nu e buna deloc in general, dar in unele momente iti este necesara, ca sa treci peste o perioada mai ocupata si stresanta. Dar daca o bei prea des, nu-i mai simti efectele, si devine doar un viciu. Ii vad disperati in dorinta de a impresiona, alegand cea mai proasta si primitiva metoda laughing. Fiecare este caracterizat prin limbajul sau. Dar hai totusi, sa recunoastem, cati dintre noi nu am injurat macar o data in viata noastra? laughing

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu o părere bună!
Pa, pa.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu au cei 7 ani de acasă, nu judecă corect.
Părerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O parere foarte proasta sincer, mi se pare un om fara valoare.
Te pup!

| XBrunetteX a răspuns:

Depinde cand, unde si cum injura.

Dar, in general, sunt oameni fara autocontrol sau fara cei 7 ani de-acasa. Parerea mea...

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Probabil...:""Eu nu sunt mama ta sa-mi cenzurez in fata ta libajul" laughing)

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Toti avem nervi si ne descarcam

| Băă_Corina_1999 a răspuns:

Niste tigani!

| fadnox a răspuns (pentru Băă_Corina_1999):

Da? si tu nu injuri niciodata sau cum?

| Băă_Corina_1999 a răspuns (pentru fadnox):

Vorbesc urat dar nu injur.

| fadnox a răspuns (pentru Băă_Corina_1999):

Si care-i mareata diferenta, ma rog? tot `urat` e