| Anonima568 a întrebat:

ce parere aveti de telefonul Samsung S5830 Galaxy Ace Onyx ( http://www.emag.ro/......k--p103047 )? Adica, am inteles ca bateria tine putin. Niste pareri? Eu momentan am un Samsung Star 1. Ce ziceti, sa iau galaxy-ul sau raman la star?

1 răspuns:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Uite, as vrea sa spun din experienta propie. Prietenul meu a avut Samsung Galaxy Ace Onyx si cum este un maniac al tehnologiei, l-a testat la maxim. L-a folosit pe internet foarte mult, pe jocuri, etc. As vrea sa iti spun ca bateria daca nu folosesti telefonul 100% il tinea si cateva zile bune, deci este un telefon foarte bun pentru gama medie din care face parte. Ti-l recomand! PS: Eu am primit un iPhone 4 cadou, si iti spun sincer ca daca l-as putea schimba pe un Ace, maine as face-o. Succes!