| BettyKtt a întrebat:

Buna,
Ce parere aveti despre Facultatea de Medicina Veterinara? Este de viitor sau nu? Am nevoie de cat mai multe informatii privind acest domeniu.

3 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Te pot ajuta:
http://www.umf.ro/index.php/ro/facultati/facultatea-de-medicina.html
Lectura placuta, pa, pa.
Daca ai nevoie de ajutor, te pot ajuta cu placere.
Te pup.

| BettyKtt explică (pentru Iubibilăă):

Medicina VETERINARA, ma intereseaza daca la medicina veterinara se face practica pe oameni, asa mi-a spus cineva si mie imi este greu de crezut.

| JoulieT a răspuns (pentru BettyKtt):

Nu se face practica pe oameni! De fapt, depinde de judet, in Bucuresti nu se face practica pe oameni iar primii ani sunt lejeri cat de cat, nu e foarte multa materie de invatat. Tu in ce oras vrei?