| anonim_4396 a întrebat:

Buna:*
Ce parere aveti despre Justin Bieber? Astept pareri pro si contra, argumentate, de la fete si baietihappy

6 răspunsuri:
| WestSid3 a răspuns:

Despre el ce pot zice?
E un baiat dragut, care are o voce calda. Dar si-a cam patat popularitatea de cand se cearta cu vedetele si fuge de fani. Am citit intr-o revista ca poate e din cauza stresului si a oboselii, iar el zice ca se va schimba. happy
In rest nu am nimic de comentat, pentru ca nu sunt fana nr 1.winking

| ambutisare a răspuns:

Carnat frezat! Atat am de zis laughing

| xu a răspuns:

Buna! pro: are voce foarte fumoasa; contra: din cate am citit este fitos chiar si cu vedetele care sunt mult mai bune decat el. happy

| PerfectDefect a răspuns:

Am pus si eu intrebarea asta si a fost respinsa straight face rolling on the floor.
In fine...
O parere bune nu stiu dc lumea nu il suporta,thinking nu inteleg care e problema ca are o varsa mica atata timp cat are talent.

| Robert5678 a răspuns:

Contra, imi face greata.

| danyfzr78 a răspuns:

Yuck! ce fata de bleg mai!laughing Contra!