| Mihaela987 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul CNI din piatra neamt? e foarte greu sau doar pana te acomodezi?

:*:*:*

Răspuns Câştigător
| moonsind23 a răspuns:

Nu stiu daca te-a lamurit cineva pana acum, avand in vedere data postarii. Dar daca nu am sa o fac eu cu placere happy iti spun in calitate de absolvent promotia 2009 ca (spre deosebire de concurenta de pe plan local) este un liceu orientat aproape in totalitate catre elevi. Profesorii sunt foarte rabdatori iar totodata sunt adevarati profesionisti. Materiile sunt accesibile iar perioada de acomodare nu depaseste una sau poate doua saptamani. Recomand CNI PN mai ales in cazul in care nu vrei ca diploma de BAC sa fie ultima pe care o vei primi in viata ta. Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| Mihaela987 explică:

Nu. sunt din judetul neamt

| Ad3lyna16 a răspuns:

Esti din piatra neamt?