| Mydy a întrebat:

ce parere aveti despre pocaiti?, eu am ceva in minte dar vreau sa aflu si parerile voastre. Funda!

Răspuns Câştigător
| ADDA_4343 a răspuns:

Sunt niste oameni ca noi nu stiu de ce toata lumea are ceva cu ei.Nu sunt pocaita, sunt ortodoxa dar acei oameni au o adevarata credinta

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pocaitii sunt de treaba.si eu am mai multe colege in clasă.dar ce vreau sa spun este ca sunt tinute in lant de catre părintii lor, si le sunt impuiate mintile cu prea multa religie.adica e bine sa crezi in dumnezeu, dar nici sa iesi o sfanta.chiar o colega de-a mea a plecat de acasa pentru ca era prea st de către părinti si cum a dat de gustul libertatii umbla prin cluburi, discoteci etc.

| herbalist a răspuns:

Lasa i sa isi vada de treaba lor si nu te amesteca oricum sunt niste ratacitiwinking

| Ezzio a răspuns:

Pocaiti sunt oameni de treaba care nu injura nu beau si atventisti la fel.Nu stiu ce parare ai dar eu iti spun din propria experienta ca am in clasa pocaiti si sunt de treaba. Afli ff multe daca stai in preajma lor dar uni dintre ei sunt mai ciudati:ADICA SATI RUPI MANA TOCMAI LA ORA DE FRANCEZA DAO NAIBI DE TREABA!