| eudoareu1000022020 a întrebat:

Ce parere aveti despre prietenii pe beneficii? Este posibil ca baiatul sa se indragosteasca? Eu nu cred.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde. Oricum ai un argument mega dubios " baietii nu se indragostesc ca fetele o fac mult mai usor"?! laughing)))

| darrio2007 a răspuns:

De obicei fata pică mai repede in asemenea cazuri.

| RAY a răspuns:

Nu pornesti cu ideea asta =o sa fiu jucaria lui sexuala ca poate se va indragosti de mine

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i posibil. Odata ce a acceptat relatia cu beneficii, este evident ca nu are sentimente pentru fata si i-a convenit doar sa aiba sex, fara nici o alta obligatie fata de ea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu crezi? Sentimentul de iubire exista la toti oamenii indiferent de sex

| eudoareu1000022020 explică (pentru suntserios):

Da.dar fetele o fac mult mai usor.

| Andreeush a răspuns:

Te minți singură dacă crezi că acceptând o astfel de relație băiatul respectiv se va îndrăgosti mai târziu de tine.

| OldSoul a răspuns:

Nu conteaza ce crezi tu sau ce credem noi.
In iubire nimic nu se poate anticipa, e la fel de posibil sa se indragosteasca el, sau sa se indragosteasca ea, dar nimeni nu-ti poate spune cu exactitate un procentaj sau asa mai departe.
In general e doar un joc de noroc.