| ANONIMANONIMI a întrebat:

Buna ce parere aveti despre produsele Balea din magazinele DM eu am luat plasturi pentru ochi obositi si sunt foarte buni.Ce produse mai stiti de acest gen? mersi frumos

Răspuns Câştigător
| Raluu21 a răspuns:

Sunt bune, mie cel mai mult imi place balsamul de buze(balea intensiv, are un tub mov, e super hidratant), am folosit si geluri de dus, deodorantul iar e ok :*
Din cate am inteles si cremele ar fi bune... in general majoritatea produselor dm (care sunt fabricate de ei precum Balea, Alverde) sunt de calitate :*