| LikeeChocolate a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Lenovo vibe S1 lite?

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Telefonul este destul de interesant, deci daca tie iti place este ok.

| Krixxus a răspuns:

E ok.
Am un Lenovo si sunt multumit de ei

| juristonero a răspuns:

La prima vedere se remarca un aspect placut, cu finisaje gandite bine si materiale diferite, imbinate armonios. Marginea telefonului este din aluminiu, conferind un feel de smartphone premium. Carcasa din spate este realizata totusi din plastic mat, insa acesta este bine realizat si imbinat cu restul corpului, curbura caracteristica liniei Vibe nelipsind. Desi putin generic, aspectul lui S1 Lite este placut si lasa impresia ca terminalul este intr-o clasa superioara. Numele Lite se reflecta si in greutate, telefonul cantarind doar 127 de grame.

| juristonero a răspuns:

Uite aici, imi place cum scrie, fara chistii pompoase:

http://bit.ly/RecenzieVibeS1Lite