| SubsemnatuTalentatu a întrebat:

Buna
Ce parere aveti despre Tratamentul Anti-Acnee de la Acnezine / Revitol? functioneaza? la voi ce tratament fumctioneaza?
Funda

Răspuns Câştigător
| Shugareala a răspuns:

Eu folosesc clean &cler cu zgrumturi pentru punctele negre happy nu usuca pielea, si se vad rezultate ink de la prima spalare. Ca si crema de fata am de la avene, e cu apa termala, si e foarte buna happy

Tratamentul Anti-Acnee de la Acnezine / Revitol, nu stiu cum e, nu l-am folosit tongue