| anonim_4396 a întrebat:

ce pot face sa imi maresc media la biologie? invat ffffff bine dar profa imi da mereu un 9.am mai luat un 9 si ea da foarte greu un 10...de fapt cam niciodata. ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| pittiyoyo17 a răspuns:

Poate ca a mai predat la alte scoli si are pretentii mai mari.da-ti silinta mai mult si la raspunsuri incearca sa nu ai emotii, sa fii relaxata si sa spui mecanic pe de rost.depinde modul ei de ascultare. exact asa e si profa mea eu am 2 de 8 si nu sunt corecti stiu asta.ma rogoh go on.te pup:X:X

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat