| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac? Sa il aleg pe baiatu cu care ma stiu de o luna si cu care as vrea sa incerc sa am o relatie, sau pe baiatu cu care sunt prietena de un an si vrea sa fie cu mine ( PS: are prietena, dar nu prea tine la ea )? :-s

Răspuns Câştigător
| SummerSmile97 a răspuns:

Pai pe care placi mai mult? Incearca sa alegi si cu inima dar si cu creierul!winking

Sper ca te-am ajutat! happy

Raalucaa ^.^

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conteaza si faptul ca tu sa il cunosti. Pune-l la incercare (de ex zii sa se desparta de ea de fata cu tine) Asta numai in cazul in care l-ai ales pe el. Totusi meriti sa incerci si prima varianta! Funda?

| Madalin_Ene_1989 a răspuns:

Alegema pe mine! sau incearca cu amandoi