| andreisandu28 a întrebat:

Ce sa imi cumpar dintre Sony Xperia L sau Nokia Lumia 520? care ar fi mai bun?

6 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu o sa pricep niciodata de ce vreti prostii cu touchscreen... Un Nokia E5 (care e recunoscut ca fiind mai bun si ca N71 mai scump) Nokia E6 semnificativ mai scump ca E5 sau oricare din telefoanele de aici http://goo.gl/JO8Nsh in locul celor cu touchscreen la care cand se duce touchscreenu folosit la toate, trebuie sa iei alt telefon la 8-10 milioane pentru ca reparatia ar fi asa de scuma ca nu se merita... Eu zic sa te uiti prin lista si sa alegi ce-ti place mai mult.

Sper ca te-am ajutat :P
Ceau :*

| Roxxanne a răspuns:

Nokia

| didu73 a răspuns:

Buna prietenul meu are Sony xperia si merge foarte bine, nu a avut pana acum nici o problema. eu ti-l recomand

| Alex_Lance_1997 a răspuns:

Sony xperia L