| DeeeaA a întrebat:

Ce se va intampla cu internetul?:O:O:O
Ms:X

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Probabil ai auzit o știre despre ACTA.

Clipul de mai jos ar trebui să te lămurească:
http://creativemonkeyz.com/roboti/robotzi-s02-ep-special-acta/

Bye-Bye! :)

3 răspunsuri:
| BebeStrumf a răspuns:

Vrea sa'i puna sigiliu.Sa ne urmareasca.Sa platim internetul ca ei sa intre in viata noastra cu bocancii.Deja sunt intrati ca SRI mereu e cu ochii si urechile pe oricine.

| ioanamaria56 a răspuns:

Eu sper ca va mai ramane in picioare.Totusi, si noi putem hotara, nu? Hai sa luptam pentru internetul nostru liber!

| LaraClarice a răspuns:

(Http://www.ptroa.co.il/petition/ semneaza si da-o mai departe)