| IHateLuvStorys a întrebat:

Ce semnifica faptul ca am visat ca ma sarutam cu un necunoscut?:-s Si parca si simteam ceva atat de profund pentru el! Va rog vreau un raspuns concret, in ultimul timp am vise ciudate.laughing
>Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Alina_9592 a răspuns:

Buna!
de obicei cand visezi pe cineva strain, persoana aia urmeaza sa o cunosti.
apoi ca te saruta si tu simti ceva pentru ea, este ca vei avea o relatie si probabil va fi de durata daca in vis tu ai simtit ca tii la "el", cred ca asa se va intampla.
Visele sunt desfacatoarele destinului. prin ele vedem o parte din destinul nostru, mai mult sau mai putin.
Visele ne arata si calea cea mai buna uneori spre ce este mai bun in viata.ele ne dau speranta si o lume unde suntem feriti de orce. si atunci cand visele se implinesc acea lume iese la suprafata si ne cuprinde profund.
si mie mi s-au indeplinit multe visehappy, sper ca am putut sa te ajuhappy
o zi numai buna!wave

5 răspunsuri:
| Chauderitza a răspuns:

Buna
Eu cred ca acel vis ti-a aratat ca te vei vedea cu o persoana care o vei place.
Eu asa cred sad.
Dar visele.nu sunt toate reale. Eu iti urez bafta!
Paawave :*

| Dobitoc a răspuns:

Visele nu reprezinta nimic.

| radu1993 a răspuns:

Si eu am visat o gramada de vise in care ma sarutam dar niciuna dintre acele persoane nu m-am sarutat in realitate

| DuteNaibii a răspuns:

Ca nu esti intreaga la minte, sa pui intrebari ca atsea!nerdd

| IHateLuvStorys explică (pentru DuteNaibii):

Nu te supara...lumea de pe TPU e libera sa puna ce intrebari vrea! Nu-ti permit sa ma jignesti ca nu ti-am dat in cap.ok? Daca te deranjeaza nu te mai uita si abtine-te la comentarii daca nu poti ajuta pe cineva,,,, nu jicni!raised eyebrows