| gazza01 a întrebat:

Ce vopsea de par negru cu reflexii albastre imi recomandati din comert?
P.S. Vreau sfaturi sigure, de la persoane care au folosit!

Răspuns Câştigător
| Mirela27 a răspuns:

Da are reflexii albastre, cat despre faptul ca arde parul, mai devreme sau mai tarziu orice vopsea e nociva pentru par.Mie nu mi l-a ars

6 răspunsuri:
| Mirela27 a răspuns:

Negru albastrui de la Palette, il folosesc de 10 ani, e super

| gazza01 explică (pentru Mirela27):

Am auzit de la cineva ca Palette arde parul. Si de aceea n-am folosit niciodata! Are reflexii albastre?

| gazza01 explică (pentru Mirela27):

Merci de sfaturi si de implicare! O sa folosesc! Momentan am gasit una noua de la Swartkopf (sper ca am scris bine) laughing albastra si am combinat-o cu un negru albastrui de la Revlon (ceea ce folosesc de obicei) si tot nu a iesit ce voiam! crying

| Mirela27 a răspuns (pentru gazza01):

Sa nu mai amesteci niciodata vopselele de par intre ele

| gazza01 explică (pentru Mirela27):

Pai? :d

| Mirela27 a răspuns (pentru gazza01):

Da are reflexii albastre, cat despre faptul ca arde parul, mai devreme sau mai tarziu orice vopsea e nociva pentru par.Mie nu mi l-a ars

| nocturnalmagic a răspuns:

Syoss este dupa mine cea mai buna