| MariaIoana15 a întrebat:

Cei ce ați făcut scoala de șoferi, cum vi s-a parut? Cum au fost orele de condus? V-a fost frica prima oară?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| anamariarot a răspuns:

Eu eram ca în bancul ăla: „cum apăs eu 3 pedale dacă am doar 2 picioare?" laughing și mi-a fost foarte frică, dar în scurt timp mi s-a părut un fleac. Trebuie doar să fii atentă, să ai atenție distributivă, să fii receptivă la ce îți spune instructorul și să încerci să anticipezi pe cât de mult posibil ce vor să facă și ceilalți participanți la trafic. Condusul în sine nu e o problemă, ba chiar e simplu; problema o reprezintă bizonii posesori de permis.

1 răspuns:
| Mirceasc a răspuns:

Diana, eu înainte să dau la școala de șoferi am crezut că nu o să știu conduce niciodată, dar am zis : hai să o fac și pe asta. Am avut emoții în școală, dar am luat permisul la a doua încercare. Nu este ușor, dar vei reuși și tu.Succes.