| ioioioi a întrebat:

cine imi zice si mie o metoda naturala de decolorare a parului?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| angel09 a răspuns:

Daca parul e natural adica nu l-ai vopsit niciodata poti folosi ceai de musetel sau zeama de lamaie va capata o nuanta de blond.dar daca vrei sa scoti vopseaua din par nu poti folosi decat decolorant care o sa iti arda tot parul...

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Eu mi-am decolorat parul cu o solutie ruseasca COLOR OFF, este foarte buna, dar nu decoloreaza parul natural, numai cel vopsit, dar nu arde absolut deloc parul, aici gasiti mai multe informatii: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
sau la nr de telefon : 0754921669