| Calli a întrebat:

cine joaca ourworld sa raspunda aici! cum pot face rost de gems gratis? sau pentru ce sunt folosite codurile la gems? unde pot pune codurile? dau funda!big grinD

3 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Deci intri pe get up gems si cod cupon si in dreapta e cv cu codul si scrie codul. Bafta!

| Gandăr a răspuns:

Eu joc ourWorld. Sunt Captive.
Păi codurile le iei de pe http://www.ourgemcodes.com/
Fiecare cod îţi dă 10 gems. Apar două coduri pe săptămână (facebook şi toolbar) şi încă un cod bonus în fiecare lună (cel lunar). Vezi că aceste coduri apar o dată pe săptămână. Nu pot fii băgate de mai multe ori. Bănuiesc că ştii să le bagi, nu?
Okay, succes! Dacă mai ai întrebări, contactează-mă.

| MykyIly a răspuns:

Păii în primul rand nu stiu nici eu... vreau să aflucrying