| Giulia97Anna a întrebat:

Buna cine se uita la desene animate desi este adolescent?

Răspuns Câştigător
| βeβeℓușa a răspuns:

Eu mă uit la deseneanimate și am 17 ani.Eu am și un motiv.surioara mea mai mică.Se uită mereu le adoră.Și eu la fel. Șiiiii? e așa mare chestie să te uiți la desene animate.Nu!

6 răspunsuri:
| Mălinuşaaa a răspuns:

Tu! Si banuiesc ca ai vreo 12 aniwinking La ani ani nu esti adolescentwinking

| Mălinuşaaa a răspuns:

Aha.Mulţi înainte kiss scuze. big grin Şi eu mă mai uit câteodata si am 16 jum laughing) Te pup kiss

| nellyneliana a răspuns:

Buna! Eu sunt adult si ma uit la desene uneori, iar fratele meu adolescent si ne uitam impreuna cand avem chef. Vizionare placuta!

| liii a răspuns:

Eu ma uit si o sa ma uit in continuare ca imi plac.

| TimeParadox a răspuns:

Eu am 14 ani si inca ma uit. insa cunosc un tip din uk care are 17 si este obsedat O.o desenele sunt dragute...dar serialele sunt super tari!