| BlackPearl_7457 a întrebat:

Cine stie cam cat costa niste lentile de contact pentru vedere?

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. De la apropiere, 300. lei iar si apropiere si departare 8. 9 mil. Eu acum am facut. Pa!

| BlueGlasses a răspuns:

Mi-am facut mai demult.Acum 3-4 ani.
Aveam lentile de unica folosinta(30 pe luna- le schimbam in fiecare zi in loc sa le pun in solutie pe aceleasi)
Pe atunci erau in jur de 300-400 ron la 3 luni.Acum cred ca sunt alte preturi.
Oricum poti sa te uiti pe site-uri pe net. Sau sa te duci la oftalmolog si sa intrebi.

| Izza_4461 a răspuns:

Pentru departare 200-300lei. Si eu vroiam sa-mi pun.dar asa ma costa cam mult. Trebuiesc schimbate in fiecare luna+ bani pe solutia in care se tin...mai bine dau vreo 200-300 lei si imi schimb ochelarii si astia ma tin 1 anbig grin

| videt a răspuns:

Buna. Preturile difera in functie de perioada de purtare si perioada de inlocuire si, bineinteles de brand. Poti intra pe videt.ro la sectiunea lentile de contact si acolo poti vedea preturile exact. Oricum, este indicat sa ai un control oftalmologic efectuat in ultimul an.