| brunetteee a întrebat:

cine stie cu ce medie se intra la stiinte ale naturii profil real -filiera teoretica, si ce materii se fac big grin? sau la comert profil servicii filiera tehnologica si la fel ce materii se fac? big grin ...hellp mee crying(

4 răspunsuri:
| SeNyS a răspuns:

Depinde de liceul pentru care optezi, la cele mai recunoscute se intra, normal, cu medii mai mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de medie...ca cand intri la liuceu. 25% s ecalculeaza mediile genrale dintyre ani. 25%. tezele. iar 50%examenu...media cu care s epoate intra la stiinte ale naturii este maxiim 8. 8 si

| codygagikru a răspuns:

Sall cine stie cu cat se intra la electronica la liceul ptetere

| codygagikru a răspuns:

Sall cine sti cu cat se intra la electronica la ptetere plss cine sti sa-mi de buzz pe id meu cody_gagikru