| AnnaMaryaaa a întrebat:

Bunahappy. Cine stie cum dezactivez un cont de pe TPU? Se poate dezactiva? Pls e urgent.Cine imi spune raspunsul corect are funditssA >asiguratabig grin

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite ce scrie aici : http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile, care acum se doresc a fi sterse.
Bafta!