| Passion_1840 a întrebat:

Cineva a folosit emailul meu pentru a se inregistra pe imvu, fara voia mea, iar acum primesc foarteeeee multeee mailuri. Ce as putea face sa nu le mai primesc? Precizesc ca am schimbat parola de la mail!
Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| me1oo a răspuns:

Sa spam ca sa blochezi mailu si o sa iti vina in spam si nu iti mai vin inbox

2 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Poi trebuie sa iti apara si numele contului si daca mai ai mailul cand si-a facut acela contul si intrii pe cont si schimbi passubig grin
Sper ca te-am ajutat
fundita?

| Passion_1840 explică:

Am numele. Dar daca as putea sa aflu parolaa...thinking as schimba.big grin
Multumesc pentru raspuns! :*