| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna,comunic timp de 3 luni virtual cu un băiat și recent am început sa iesim, ne-am văzut de 3 ori, însă el duce vorba deja de sex și are fantezii cu mine, crezi ca vrea sa profite de mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori te testează să vadă dacă îi cedezi repede, ori are un apetit sexual ridicat sau vrea pentru orgoliul lui, să aducă cât mai multe femei în pat, eventual să le arate şi amicilor săi ca să se laude.

| Andreeaioan115 explică (pentru anonim_4396):

Nu are sentimente fața de mine? Îmi scrie zilnic, își modifica programul pentru mine etc

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce ai vrea, asta e in ziua de azi. La ce crezi ca s-ar gandi un baiat cand vorbeste cu o fata.
Este chemarea naturii.
Cand esti sigura ca are sentimente pentru tine, puteti face si sex.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu cred ca vrea sa profite de tine, sunt SIGURA ca vrea sa profite de tine. Un baiat care aduce in discutie sexul in primele luni de relatie, e clar ca asta doreste de la tine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sexul nu este pentru profit. Profit ar fi dacă ți-ar propune sex pe bani.

| universe3 a răspuns:

Mai mult ca sigur da.