| lorela a întrebat:

cred ca ma inscriu la balul bobocilor. Dar nu stiu ce sa fac la proba individuala. la cantat, dansat nu ma prea pricep. n-am nicun talent laughing. sunt cam timida. adica in fata la 124239083913 oamnei laughing. imi dati ceva ideii.

Răspuns Câştigător
| DemiLovato_3541 a răspuns:

Buna la balul bobocilor poti sa dansezi cu o fata sau daca nu sti sa dansezi imbracate frumos si u si fata intr-o rochie si puneti-va masti dinacelea cu pene sti u intra pe www.liceulbilingvmigueldecervantes.com si vezi poze ma rog si va prezentati mrgg nu stiu fa si u ceva acolo.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai na trebuie sa ai tu un talent trebuie sa stii sa faci ceva bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu sunt in aceea situatie ca si tinerolling on the floor

| lorela explică:

Nu vreau sa vorbesc pre amult pe scena. laughing o sa tremur de moarte. la preselectii am murit in picioare

| Ditzzzu a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie.crede-ma.sunt timida. dar noi avem proba de aptitudini.si participam mai multe perechi.ne-am gandit sa facem pantomima. e o idee buna.si pe la noi asta nu a mai fost.mai bine ceva amuzant, simplu fara rol.decat sa ai emotii in fata atator 12423.cati zici si uh ca te priveschee hee) ai putea sa incerci si uh.si cu partenerultonguein caz ca ai. sper ca ti-am fost de folos...sa iei miss-ul! iti tin pumnii. good luck!