| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Credeți ca o sa am un iubit chiar dacă am nasul mai mare, gen nu e gros e mai lung, am 18 ani și nu am avut primul iubit, iar operație nu vreau sa îmi fac pentru ca imi este frica.Plus ca evit sa vorbesc cu anumite persoane pentru ca după poate vor spune ceva urat despre nasul meu, glume, etc.
Ofer funda!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Lasă-i să spună.

| Eireann a răspuns:

Eu zic sa te iubesti asa cum esti dar inteleg si cat de mult te poate afecta un complex. Daca chiar nu poti trece peste poti sa cauti pe internet tehnici de machiaj (conturing) care sa faca nasul sa para mai mic. O sa te faca sa ai msi multa incredere in tine si o sa si iubit la momentul potrivit.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Ești o persoană ca oricare alta. În ziua de azi e mai important cum vorbești cu oamenii și cum te comporți, decăt aspectul fizic.