| anonim_4396 a întrebat:

cu ce as putea sa ma rad in zonele mai intime?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Din moment ce ai utilizat cuvantul `ras` e clar ca te duci in directia aparatelor de unica folosinta (Venus fiind cele mai de specialitete) si a cremelor (Farmec sau Veet). Eu totusi ti-as sugera sa te epilezi, nu sa te razi.Metoda pe care ai vrea sa o adopti va aduce cu ea numai efecte negative (firele de par se vor ingrosa, se vor indesa, iar rasul nici nu este de durata). Cel mai bine te duci la salon o data pe luna si vezi dup`aia cum se rareste si se subtiazahappy. Succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru apreciere Mihaela. Sper ca ti-am fost de ajutor. O zi buna!

| fytzoasa49 a răspuns:

Cu bigul

| Tazmania a răspuns:

Ai putea cu crema depilatoare. daca rezisti cu ceara daca nu cu lama.happy