| Jenny260198 a întrebat:

cu ce culoari sunteti imbracati acum?

funda daca sunt la fel ca ale mele big grinbig grinbig grin)

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Negru,rosu,alb.

| fluturas a răspuns:

Albastru si galben

| Hiroko a răspuns:

O bluza alb cu mov si niste blugi negri tongue

| FundaTeRog a răspuns:

Buna negru-alb, papuci albi cu dungi albastre ceva de genu.Jegari negri, maieu ce trebuie sa starngi la spate cu culoarea negru-alb, si papuci ceva gen ce este la mijloc http://www.fashionup.ro/slapi-dama-ed-hardy-negri.html (nu e la fel ca asta). Sper ca funda8-x.Ms:****Te pup.♥

| DeeaLove08 a răspuns:

Roz si gri.

| Andrreachiriac a răspuns:

Roz si alb :p

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Crem și negru.
P.S: raised eyebrows Întrebarea e cam stupidă...

| BloodMagickNecromance a răspuns:

@Jenny260198, mai dă cu stupid, și eu te iubesc la fel de mult, să știi. >big grin

| BabyDoll a răspuns:

Rosu , roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru, albastru