| Anonime a întrebat:

Cum a fost prima voastra zi de liceu? Eu sunt bobocel >:" si am foarte mari emotii. Vreau sa stiu si eu impresiile voastre.happy Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Prima mea zi de liceu.
pei in mare frumos. am facut cunostinta cu colegii cu diriga.
am primit manualele, orarul si am semnat zeci de procese verbale laughing.
am vorbit toti. thinking ca oricare alta zi de scoala. atata tot ca era totul nou love struck

| Kristtine a răspuns:

Păi e super frumoasă. Pentru că îţi cunoşti noii colegi, ai noi profesori :-x...

| Kittynika a răspuns:

E normala ca orice alta prima zi de scoalahappy
Ce intrebari stupide

| BlackRainbow a răspuns:

Pff, şi eu sunt boboc şi siiiincer am nişte emoţii enorme...dar ceva mă face să cred că va fi o zi destul de frumoasă, în ideea că-mi voi cunoaşte noii colegi.