| Visatoarea a întrebat:

Buna !Cum ajung la soseaua Pantelimon nr 10-12,bl Turn ,in spatele pietei Obor ?Metrou sau daca nu ratb...multumesc anticipat !

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Iei metroul de la Eroii revolutiei, mergi pana la Piata Victoriei unde cobori si schimbi cu metroul pentru Dristor 2, care are statie la Obor.
Iesi din statie spre piata si mergi pe jos pana acolo unde vrei sa ajungi.
Intrebi cand iesi din statie cum ajungi in Pantelimon.

| Visatoarea explică (pentru zdrangoi):

Thnx again, sper sa ma descurc!

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Spune de unde pleci?
pe acolo circula metroul (statia Obor), tramvaiele 1, 21, autobuzele 101, 330, 335, etc.

| Visatoarea explică (pentru zdrangoi):

Plec din eroii revolutiei cu metroul.thinking