| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna,cum as putea afla dacă acel băiat are sentimente fața de mine? Sunt foarte confuza.El spune ca sunt extrem de timida și vrea sa ma ajute sa scap de aceste complexe. Suntem doar prieteni? (( dau funda.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Are sentimente fața de mine?
Ce înțelegi tu prin asta? Adică?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţi-a dat el vreun semn că are sentimente faţă de tine? Din câte văd, nu.
Intuiţia ar trebui să te ajute să-ţi dai seama.
Şi ce dacă eşti timidă? Cu ce-l deranjează pe el?
Dacă îţi este prieten, aşa cum afirmi tu, te acceptă aşa cum eşti şi nu încearcă să te schimbe, numai dacă ai face ceva rău iar el te-ar "trage de mânecă" dar timiditatea nu e cel mai rău lucru.