| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea incepe o conversatie cu o fata pe facebook pe care nu o cunosc, de care imi place, ce sa ii spun si din astea big grin multumesc

funda big grin

3 răspunsuri:
| Dackvareder123 a răspuns:

Ar fi bine sa va imprieteniti deoarece degeaba vorbesti pe fb cu ea si ii zici ca iti place de ea ca ea habar n-are cine esti si in proportie de 70% va zice ca nu vrea sa fie cu tine.

| Winners10 a răspuns (pentru Dackvareder123):

Da stiu ce zici, dar cum sa incep converstia cu ea, cum sa intru in vorba?

| gabisarpe a răspuns:

Incepe cu o intrebare despre un joc sau asa ceva, continua cu intrebari despre ea si pana la urma ajungi sa ii spui ca o iubesti sau poate ceva mai subtil. happy