| Anamaria6384 a întrebat:

Cum as putea "recâștigă "atenția unui băiat? Am ieșit timp de 2 luni doar ca eu atunci nu eram pregatita pentru a ne afișa împreuna, pentru a merge in locuri publice, pentru a ma culca cu el și după 2 luni a încetat sa ma mai caute(doar el ma caută) iar acum îmi mai scrie rar..ideea este ca acum îmi pot asuma relația dar cum sa ii dau subtil de înțeles? Fara sa par ciudata ca brusc îl vreau.

Răspuns Apreciat de Editori
| devilshelp a răspuns:

Nu iti poti asuma ca daca brusc tu vrei sa fiti impreuna el va lasa totul si se va intoarce la tine. Daca timp de 2 luni baiatul a incercat sa faca sa iese ceva si tu i-ai raspuns sec, acum e randul tau sa ii arati ca iti pasa. Scrie-i si tu prima, invita-l sa iesiti si vezi daca incepe iar sa se comporte ca inainte. Daca nu, nu ai ce sa faci

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De loc! Îl anunți că acum ești pregătită să de toate.

| Andreeush a răspuns:

Vorbește cu el altfel îți pierzi timpul.