| Andreea478 a întrebat:

Cum as putea sa arat mai bine la corp? Nu îmi place corpul meu deloc, sunt înaltă și foarte slaba as vrea sa ma îngraș și plus ca sunt plata, nu am sâni și nici fund cum au alte fete de vârstă mea(15ani).Cum as putea măcar sa para ca am fund? Mi-e rușine cu corpul meusad

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te la bunica si te va alimenta pe nesaturate

| Andreea478 explică (pentru mgtow):

Nu am bunica din păcate

| mihai69 a răspuns:

Vezi că sunt ceva pantaloni pentru ciclism cu pernițe la fund - pune o pereche pe sub blugi.
Și nu te mai stresa atât pentru cum arăți, sigur nu ești chiar așa pocită cum te descrii. În plus, sânii mici sunt cei mai frumoși! nu se lasă în timp, așa cum fac ăia enormi, de arată ca niște jartele după 30 de ani.

| Sofer a răspuns:

Asa ai fizionomia corpului. Te vei dezvolta in timp si o sa ajungi sa ai si tu fund si țâțe misto. Cine te place, te place si asa. love struck

| alina2k18 a răspuns:

Sala de fitness, dar ai de mancat si lucrat bine de tot daca esti f slaba, dar daca esti consecventa o sa ai rezultate si o sa le mentii.
Pentru sani doar implantul mamar este solutia.

| ywar a răspuns:

Esti plata de la gramatica precara happy

| Andreea478 explică (pentru ywar):

Ești tu la creierul pe care nu îl ai.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei_Dragoş_1998_2PoM a răspuns:

Du-te la sala de fitness.
Te antrenezi pe fiecare zi cate o oră jumate, si peste 2 luni vor aparea si rezultate daca stii sa te mentii in alimentatie