| Corina1325 a întrebat:

Buna!///Cum as putea sa imi conving parintii sa ma lase vara asta in tabara la Costinesti? este foarte ieftin, cu tot cu transport, mancare. e super. Dar ei considera ca sunt prea mica(trec in clasa a8 a)...Eu mi-as dori sa ma lase sa merg dar nu ma alsa...Acum stau putin mai prost cu banii, dar eu le-am spsu ca pot face eu rost de bani si o parte din ei ii am deja. Cnad aduc subiectul de aceasta tabara imi spun ca e subiect inchis. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Gas o pers responsabila care merge cu tine si pune-o sa vorbeasca cu ei", cu supraveghetorul sau ew stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu le-ai spus ca doar persoanele mai mari ca tine pot sa merg, atunci strecoara o minciunica; zile ca si ceilalti mai mici decat tine merg... poate te va lasa. desigur daca strangi tu banii si le spui conditiile.