| Cristi288287 a întrebat:

Cum as putea sa intru cu o fata in vorba prin mesaje?
Eu am 12 ani și ea 14

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intreaba daca poate sa iti imprumute cariocile.

3 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

Fetele de 14 ani nu se uita la cei de 12 si iti zic asta in calitate de fata. Scuteste-te de un timp pierdut si cauta una de varsta ta
Daca chiar vrei sa ii dai mesaj fii original. De exemplu daca pune la story o poza ca a fost la Starbucks o poti intreba ce bautura si-a luat, daca ti-o recomanda etc. Dar cum am spus mai sus, si nu am facut-o ca sa te descurajez, ci doar sa te ajut, probabil ca in cel mai bun caz veti ajunge prieteni apropiati

| Cristi288287 explică (pentru devilshelp):

Noi suntem deja prieteni. Destul de buni chiar

| devilshelp a răspuns (pentru Cristi288287):

Si atunci de ce iti trebuie sfaturi de cum sa intrii in vorba cu ea? laughing