| PιxιeLovesYa a întrebat:

Cum as putea sa-mi schimb scrisul de mana fiindca scriu destul de urat si mi-ar placea sa-l schimb macar putin, cat sa para mai frumos. Multumesc!

2 răspunsuri:
| PιxιeLovesYa explică:

@Pufo wow...cred ca ai muncit FOARTE mult...Super tare.voi urma sfatul tau big grin

| Pufo a răspuns:

Pai...intra in word si alege de acolo un tip de scris care iti place tie, apoi scrii o propozitie care sa foloseasca majoritatea literelor din alfabet sau transcri de undeva un text micut. Dupa asta iei un caiet dictando si incerci sa faci literele ca in textul din word happy Eu asa am facut si acum scriu aproape identic cu "ComicSans Ms" :X