| Stefania1214 a întrebat:

Cum as putea sa scap de semnele lasate de acnee? As prefera ceva naturist... am auzit de praful de argila ca este destul de bun, ce parere aveti? Multumesc frumos! -funda-

4 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Argila e super pentru curatat tenul dar pentru semne (cicatrici) eu recomand o crema de galbenele. Pui pe zonele afectate dimineata si seara. Depinde de fiecare, la unii nu functioneaza asa bine.

| Dana2103 a răspuns:

Dermaroller/dermapen/laser

| Michaeel a răspuns:

Nu faci nimic, le lași sa treacă de la sine. Când eram mai tânăr aveam pe toată fata numai coșuri și ca să scap de semnele alea trebuia sa aștept o săptămână-doua pana se vindeca.

| 2420 a răspuns:

În primul rând eu ca să scap de coșuri mă spăl zilnic pe față cu apă și săpun.