| Anamaria6384 a întrebat:

Cum as putea scapă de un complex? ...Am sani mici și de aceea îmi este foarte rușine sa ma culc cu cineva...am avut o relație lunga in care ma simteam Ok, dar acum cu altcineva îmi este foarte rușine și nu pot avansa in nici o alta relație ..sunt conștientă ca toți văd ca nu am sani mari, dar îmi este rușine sa ajung in punctul in care rămân fără sutien...problema este ca am 20 de ani nu știu cât mai pot "fugi" de acest lucru deoarece îmi doresc o noua relație.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este doar o obsesie de a ta. Sunt barbati carora le plac sanii mici.
Chiar si mie.

| Donsavas a răspuns:

Ar trebui să te mandresti cu ce ai. Sunt atatea femei celebre care se mandresc cu ce au si nu încearcă să schimbe asta de dragul oamenilor sau pentru ca au bani si își permit.

| Raducons a răspuns:

Nu trebuie sa te rusinezi, conteaza si alte trasaturi nu doar sanii
Poate esti placuta cu altceva.Sanii in mod nomal au rolul lor, nu sa ii admire barbatii.Cum nineni nu e perfect, nu ai de ce sa iti fie rusine

| 124mara5 a răspuns:

Iti poti pune silicoane happy dar insa nu toti baietii pun accent pe sani stii, cu siguranta vei gasi un baiat care sa nu puna atat de mult accent pe sani