| florentina_9904 a întrebat:

Buna cum atrageti voi atentia unui baiat?

Răspuns Câştigător
| Rhoselynn a răspuns:

Buna, atentia unui baiat poate fi atrasa prin naturalete. Fara scheme de copii mici. Vorbiti de hobby-uri, este posibil sa aveti mai multe in comun. Spune-i faze funny si iti va spune si el. O sa radeti, o sa va distrati si poate ca intalnirile voastre nu se vor termina aici. Baietii vor fete simple, amuzante, spontane. Daca sti cum sa te scoti in avantaj ca si frumusete fara sa folosesti mai mult make-up decat ai nevoie, ai de castigat. Inca un sfat: nu ii spune ce planuri ai pentru viata. Planuri pentru maxim 1an sau 2, nu te apuca sa vb de casatorie si stuff. Baietii sunt sensibili cand vine vorba de incetarea burlaciei.Incearca sa nu fii superficiala si totul va fi ok atata timp cat si el e ok. Sper ca te-am ajutat.Cucereste-l

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai zambesc asa frumos, dar nu ma las usorwinking

| PetreAndrei99 a răspuns:

Pai eu care sunt baiat ti-as recomanda sa ii fi mereu aproape pentru ca noi baietii avem instinctul de a vana mereu adica sa ne uitam la mai multe fete dar tu trebuie sa fii singura pe care o vrea...winking

| SWAGGER a răspuns (pentru PetreAndrei99):

laughing ce raspuns i.ai dat...sa stii ca s.a lamurit

| MissEcstasydnb a răspuns:

De cate ori il vezi il privesti fix in ochi si incearca sa fii cat mai draguta cu el. Succes!

| xoDeeaIntoRawr a răspuns:

Pai zambeste - i, vorbeste cu el, fa - i cu ochiul. Incearca sa dai geanta pe jos si sa fezi daca ti - o ia.