| dana2013 a întrebat:

Cum fac sa schimb interfata de la yahoo mail. Adica de ieri mi s-a schimbat pagina, e ceva cu albastru, e diferit si felul in care se vad mail-urile.Nu-mi place deloc.Cum fac sa-l am pe cel dinainte?

Funda!

1 răspuns:
| MirelaC a răspuns:

Am cautat, dar sa stii ca nu am gasit; nu cred ca il mai putem face cum era; cum nici facebook-ul nu mai poate fi readus la forma sa initiala, fara timeline, nici yahoo mail nu cred ca isi mai "revine".